Zaproszenia Ślubne

Zaproszenia ślubne to wyjątkowy komunikat wprowadzający gości w klimat przyjęcia weselnego oraz przedstawiający im styl w jakim będzie ono organizowane. Z dbałością o najmniejszy szczegół przygotowaliśmy dla Państwa wiele kolekcji i wzorów aby mieć pewność że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy nie tylko zaproszenia w duchu panującej aktualnie mody ale również ponadczasowe, klasyczne wzory gwarantujące klasę i elegancję. Do produkcji naszych produktów używamy najwyższej jakości materiałów i technologi aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Personalizacja zaproszeń pozwala zmodyfikować treści zgodnie z życzeniem klienta.

Zaproszenia rustykalne

Styl rustykalny nawiązuje do wiejskiego, spokojnego, zgodnego z rytmem natury życia. Typowa dla tej serii zaproszeń jest prostota oraz nawiązanie do naturalnych kolorów i motywów. Idealnymi materiałami nawiązującymi do tego stylu jest papier ekologiczny oraz sznurek jutowy. Zaproszenia tego typu pozwolą Państwu pokazać swoim gościom dbałość o środowisko.  

Zaproszenia glamour

Zaproszenia ślubne glamour to eleganckie, ponadczasowe wzory, które zachwycają prostotą oraz dbałością o detale. Zdobione czcionki dodają szyku i sprawiają, że każde zaproszenie ślubne jest niezwykłe. Kolekcje te cieszą się stałą popularnością i są wykorzystywane w branży ślubnej przy tworzeniu wyjątkowych przyjęć weselnych. Ekskluzywne zaproszenia ślubne dzięki swojej estetyce sprawiają, że cała ceremonia zostanie zapamiętana przez każdego z gości. 

Zaproszenia boho

Motywem przewodnim tego stylu są kwiaty. Wyjątkowe, rustykalne klimaty są esencją współczesnej mody ślubnej. Stylowe, kwiatowe wzory zostały przez nas zaprojektowane tak, aby pasowały idealnie jako motyw przewodni ślubu i wesela w  stylu boho. Idealnym dopełnieniem twojej aranżacji w stylu rustykalnym będzie florystyczny charakter zaproszenia. Delikatne i romantyczne motywy podkreślą elegancję w zgodzie z naturą. Różnorodne kolekcje oraz wzory dają gwarancję, ze każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje pełna dowolność jeśli chodzi o dobór treści i ich ułożenia wewnątrz zaproszeń.

Zaproszenia ze wstążką

Kolekcje z tej serii przewiązanych wstążką zachwycają złożoną formą i starannym wykończeniem. Odpowiednio dobrana wstążka nadaje wyrafinowanego charakteru a przymocowany do niej front z imionami podkreśla niezwykłość wyczekiwanej chwili.  Jest to klasyczne połączenie nadające elegancji. Te cechy zaproszenia składają się na jego niezwykłą estetykę, która podkreśli wyjątkowość uroczystości. Kolor wstążki oraz wzór serc lub kół mocowanych na froncie dobierany jest według Państwa preferencji. Wstążka jest dołączana w postaci gotowej do własnoręcznego zawiązania. Każda z kolekcji zawiera wiele wzorów.

Zaproszenia ze sznurkiem

Wyjątkowe kolekcje których estetykę podkreśla przewiązanie sznurkiem jutowym. Jest to stylowe i ekologiczne rozwiązanie w duchu dzisiejszej mody ślubnej. Złożona forma i staranne wykończenie składa się na zachwycający efekt. Fenomenalne połączenie dla osób szukających niecodziennych rozwiązań.  Sznurek jest dołączany w postaci gotowej do własnoręcznego zawiązania.

Zaproszenia eko

Niebanalne wzory prezentowane na papierze ekologicznym są kluczem do wyjątkowych aranżacji w stylu boho. Jeśli  planujesz  nieszablonowe wesele, to wybór zaproszeń z tej serii będzie strzałem w dziesiątkę. Rustykalne motywy są tu prezentowane w zgodzie z naturą co sumuje się w niebanalny efekt.

Zaproszenia złocone

Złocone kolekcje zaproszeń z delikatnymi ozdobami z pewnością nadadzą wyrafinowania i elegancji uroczystości. Nadające subtelności pomysłowe motywy oparte są na minimalizmie i prostocie. To klucz do wysublimowanej elegancji, która prezentuje się fenomenalnie. Motywami przewodnimi zaproszeń są głównie kwiaty i elementy geometryczne. Powłoka na froncie może być wykonana w kolorze złotym lub srebrnym.

Zaproszenia perłowe

Niezwykle eleganckie kolekcje zaproszeń których urok podkreśla metalizowany papier. Oryginalne, minimalistyczne motywy tworzą oryginalny produkt, który zachwyci miłośników stylu klasycznego. Jest to forma niezwykła, jednocześnie prosta i estetyczna.